Ważne 3pkt!

Ważne 3pkt!

Dziś wygrywamy z SKS13 Poznań 4:2. Mecz był bardzo emocjonujący. Widać było iż obu drużyną zależy na wygranej. Nasz zespół spisywał się bardzo dobrze przez cały mecz, jednak skuteczność nadal zawodziła. Pierwszego gola tuż po rozpoczęciu meczu trafił Maciej Maćkowiak (Bliźniak). Drużyna z Poznania musiała się bronić, iż byliśmy częściej przy piłce co prowadziło do częstych strzałów. Marcin Tomczak (Kicaj) zamienił jeden z nich na bramkę i prowadziliśmy już 2:0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1. W drugiej połowie drużyna Gości  wypracowała dwa rzuty karne. Pierwszego świetnie obronił Damian Bazanowski (Bazi), zaś drugiego pewnie wykorzystał zawodnik z Poznania. Trzecia bramka to zasługa Bartka Malinowskiego (Malina), przy której mogliśmy oglądać ładną asystę. Czwarty gol otrzymaliśmy w prezencie od zawodnika SKS13 Poznań. Oddał strzał z główki, tyle że na własną bramkę. Po tej sytuacji ciągle nacieraliśmy na bramkę gości, lecz żadna akcja nie zamieniła się na bramkę, a było ich wiele... Na boisku padły dwie czerwone kartki dla zawodników drużyny przeciwnej. Pierwsza to skutek nie sportowego zachowania, druga to uzbieranie dwóch żółtych kartek. Z wyniku jesteśmy zadowoleni. Wypracowaliśmy 3 pkt co pozwoliło uciec nam z strefy spadkowej i wylądować na 10 pozycji w tabeli.