Słaba gra Pogoni! Porażka w Czerniejewie.

W dzisiejszym meczu przegraliśmy z Czarni Czerniejewo 3:0. Mimo iż od początku spotkania to my byliśmy częściej przy piłce i naciskaliśmy na obronę rywali, tak z utratą bramki to się skończyło. Pierwszego gola straciliśmy w ok. 20 minucie pierwszej połowy. Nieupilnowany piłkarz Czerniejewa wykorzystał sytuację. Od pierwszej bramki do końca meczu Pogoń nic nie pokazała. Krótko mówiąc grała słabo. Jedyna groźna sytuacja stworzona przez piłkarzy z Książa, to strzał z główki Łukasza Bazanowskiego (Bazi). Na nasze nieszczęście piłka odbiła się o poprzeczkę i wyleciała poza bramkę. Gospodarze wykorzystując słabą grę naszego klubu, oddawali częste strzały i 2 z nich zamienili na kolejne bramki. Prócz nie korzystnego wyniku mogliśmy oglądać kilka kontrowersji. Sebastian Rodziak (Seba) został uderzony w nos z główki, sędzia ukarał niesportowe zachowanie tylko żółtą kartką. Maciej Maćkowiak (Maćko) wyjechał z Czerniejewa z skręconą nogą. Marcin Tomczak (Kicaj) otrzymał dwie żółte kartki, co dało w konsekwencji czerwoną i na 2 minuty przed końcowym gwizdkiem musiał opuścić boisko.

Za tydzień gramy u siebie z SKS13 Poznań. Jest to mecz „o 10pkt” iż po dzisiejszej kolejce Pogoń ląduje w strefie spadkowej.