Przegrywamy z Wiarą Lecha!

Dziś przegraliśmy z KKS Wiara Lecha Poznań 5:0. Cały mecz wyglądał słabo, nie wyprowadziliśmy żadnego skutecznego ataku co doprowadziło do przegranej. Bramek nie będę opisywał, ponieważ wszystkie wpadły zwyczajnie, po lekkich technicznych strzałach po ziemi, z wyjątkiem jednej. Dobry mecz zagrał Maciej Maćkowiak (Bliźniak), oglądając wydarzenia z boku boiska mogę stwierdzić iż był on" wszędzie". Widać było że chciał grać i starał się, robił co mógł. Lecz i tak to nic nie pomogło. Dobrze spisywali się także Mariusz Piasecki (Mario) czy Piotr Prałat. Nie odpuszczali i walczyli do końca.  W meczu zabrakło Bartka Malinowskiego  (Maliny), Damiana Galusika (Galusa), Szymona Kuderczaka (Timona) oraz Sebastiana Rodziaka (Seby). Być może z ich obecnością przebieg spotkania wyglądałby inaczej. Niestety musimy pogodzić się z wyższością rywala i zacząć na prawdę walczyć, iż do końca sezonu tylko 5 kolejek, a do strefy spadkowej nam nie daleko. (Mamy tylko 2 pkt. przewagi). Za tydz. czeka nas trudny przeciwnik mianowicie Orkan Jarosławiec. Chcielibyśmy by powtórzyła się sytuacja z rundy jesiennej, gdzie wywieźliśmy z Jarosławca 3 pkt. Zapraszamy na to spotkanie, już w Sobotę 24.05.2014!!

PS: Przepraszamy za niedogodności i błędy w Tabeli, wynikają one z błędów systemowych administratorów Futbolowo a nie naszych. Owe problemy już zgłosiłem..