Zwycięstwo w Działyniu!

W dzisiejszym meczu rozgrywanym na wyjeździe okazaliśmy się być lepsi. Na pierwszego gola musieliśmy czekać aż do 32 minuty spotkania. Świetnie grający dziś Łukasz Bazanowski (Bazi) po podaniu od Pawła Kaźmierczaka trafił na bramkę gospodarzy. Rywale Pogoni wyprowadzili kilka ofensywnych akcji, lecz nie potrafili ich wykorzystać co skutkowało zakończeniem się pierwszej połowy wynikiem 0:1. Istotną chwilą były 4 pierwsze minuty drugiej połowy, gdyż trafiliśmy  do bramki 3 razy, co dało nam prowadzenie 0:4. Nie pamiętam dokładnie jak to było z kolejnymi bramkami z tego powodu iż było ich dużo. W każdym bądź razie mecz zakończył się wynikiem 2:7. Obie bramki trafione przez drużynę rywali to nie wynik ich gry, a naszych błędów. My zaś często wyprowadzaliśmy ofensywę i również nie zawsze je wykorzystywaliśmy. Za tydzień gramy ostatni mecz u siebie, pozostałe dwa to wyjazdy. Naszym przeciwnikiem jest Maratończyk Brzeźno, który zremisował dziś z Zawiszą Dolsk 2:2.