Wygrana z Brzeźnem!

Wczorajszym dniu wygraliśmy na własnym boisku 4:2. Spotkanie  było bardzo emocjonujące. Mogliśmy zobaczyć kilka ładnych strzałów,a prócz tego wiele efektownych interwencji obu bramkarzy. Jak wskazuje wynik byliśmy drużyną dominującą. Częściej byliśmy przy piłce oraz oddaliśmy więcej strzałów. Na pierwszą bramkę czekaliśmy dosłownie 2 minuty. Piłkarz z Brzeźna popisał się pięknym strzałem z rzutu wolnego, bramkarz Pogoni był bezradny. Pogoń "spięła tyłek" i doprowadziła do wyrównania jakieś 10-15 minut później. Strzałem z lewej nogi wykończył akcję Maciej Maćkowiak (Maćko). Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa. Po rozpoczęciu drugiej połowy niestety ponownie prowadzenie objęła drużyna Gości. Rzut karny pewnie zamienił się w bramkę.Maratończyk mógł zwiększyć swoją przewagę, lecz w akcji sam na sam lepszy okazał się bramkarz Pogoni Damian Bazanowski. Drużyna z Książa również otrzymała bonus w postaci rzutu karnego.Wykorzystał go Maciej Maćkowiak (Maćko) i oczywiście wynik meczu zmienił się do 2:2. Szczęścia zabrakło Marcinowi Tomczakowi (Kicaj), przelobował bramkarza lecz piłka odbiła się o poprzeczkę. Trzeci gol to zasługa Łukasza Bazanowskiego (Bazi). Czwarta bramka  to techniczny strzał Marcina Tomczaka (Kicaja). Pierw "porobił" jednego z obrońców, po czym technicznym strzałem trafił w bramkę. Ostatecznie mogę stwierdzić iż w końcu było widać chęć do gry jak i samą grę. Cała drużyna spisywała się wyśmienicie. Niestety wyniki na innych boiskach nie są dla nas korzystne. Gdyż Zawisza zremisowała z Kicinem. Poznańska 13-stka wygrała z Środą oraz FC Poznań wygrał z Gnieznem. Wszystkie trzy wyżej wymienione zespoły realnie zagrażają nam w utrzymaniu się ponad strefą spadkową.

PS: Pozdrawiam Kibica z Brzeźna. Możemy pogratulować mu odwagi :) Wraz z rodziną usiadł w sam środek kibiców z Książa, nie dość tego śmiał ich obrażać. Oczywiście ludzie z Książa uświadomili mu gdzie się znajduje. Owy pan chyba zapomniał iż nie jest u siebie. Panie, rada na przyszłość: Usiądź gdzieś na boku i w ogóle się nie odzywaj! Pzdr.