Szczęśliwy koniec!

Najważniejsze w całym sezonie spotkanie skończyło się szczęśliwie. Wygraliśmy na wyjeździe 1:0 z FC Poznań i utrzymaliśmy się w A-Klasie. Jedyną bramkę w całym meczu trafił Dawid Dzierżawczyk (Dziura) jakieś 5 minut po pierwszym gwizdku sędziego. Znakomitym strzałem po ziemi wykończył ofensywną akcję Pogoni. Nasze prowadzenie mogliśmy podwyższyć kilkukrotnie. Najpiękniejszym momentem meczu był strzał Pawła Kaźmierczaka,który złożył się do główki niczym Robin van Persie. Pięknym, lobującym uderzeniem trafił w słupek - niestety. Zdecydowanie byłaby to bramka sezonu. Paweł zasługuje na miano zawodnika meczu. Śmiem wątpić by ktokolwiek z tam obecnych przebiegł więcej km niż on. Był konstruktorem ofensywnych akcji, wybiegał na wolne pole,a gdy było trzeba widzieliśmy go na prawej obronie. Świetnie z opresji wychodził także bramkarz Pogoni Damian Bazanowski (Bazi). Musiał się chłopak stresować,gdy pod koniec pierwszej połowy drużyna gospodarzy miała 4-5 rzutów rożnych. Obrońcy naszej drużyny także sporo się napracowali. Bowiem był w meczu moment, w którym drużyna z Poznania atakowała całą drużyną. Nawet linia obrony przechodziła na naszą połowę boiska. Obrońcy Pogoni wybijali piłkę by choć na chwilę odetchnąć, lecz drużyna z Poznania ponownie zbliżała się do naszego pola karnego atakiem pozycyjnym. Na nasze szczęście okazaliśmy się być lepsi i utrzymaliśmy wynik do końcowego gwizdka.