Pora na ligę

Wczorajszym treningiem zespół seniorów zakończył okres przygotowawczy przed zbliżającą się rundą wiosenną. Teraz już walka o ligowe punkty. W okresie zimowym nastąpiło kilka zmian personalnych w kadrze drużyny. Po pół roku gry w innych klubach na powrót zdecydowali się Piotr Galusik(z Wisły Borek Wlkp) jak i Marcin Tomczak(z Uks-u Śrem). W obu przypadkach kluby doszły do porozumienia aby skrócić o pół roku okres wypożyczenia. Treningi wznowił również doświadczony obrońca Mariusz Piasecki. Po stronie ubytków jest trzech zawodników: Sebastian Rodziak Bartek Szyszka i Jan Skrzypczak. Zawodnicy Ci nie wznowili treningów.
Na pierwszy mecz rundy rewanżowej udajemy się do Kleszczewa gdzie w niedzielę o 13 gramy z miejscowym zespołem Clescevii. Nastroje w zespole przed meczem są bojowe i do Kleszczewa jedziemy po 3 pkt.