Inauguarcja na remis

Dzisiaj z Kleszczewa wróciliśmy z jednym punktem chociaż zakładaliśmy że wrócimy z kompletem. Mecz ułożył się dla nas idealnie. Faulowany w polu karnym był Kamil Galusik a rzut karny na bramkę zamienił Piotr Galusik. Chwilę później idealną sytuację na podwyższenie wyniku miał Filip Osiński ale w sytuacji sam na sam strzelił obok bramki. Gospodarze zagrażali nam jedynie po stałych fragmentach gry. Po jednym z rzutów różnych piłkę do własnej bramki pechowo skierował Patryk Wesołek. Przez większą część drugiej połowy graliśmy w osłabieniu.Faulowany przed polem karnym rywali był Patryk Wesołek i sędzia nie wiedzieć czemu faulu nie odgwizdał. Wracajacego naszego pomocnika kopnął rywal a ten powiedział co o tym myśli a sędzia główny przerwał mecz i pokazał Patrykowi czerwoną kartkę. W końcówce fajną sytuację miał Filip Osiński. Po zagraniu z boku pola karnego przelobował bramkarza ale piłkę zmierzającą do pustej bramki zatrzymał silne wiejący wiatr. Szkoda straconych punktów ale punkt musimy szanować i w kolejnym meczu na swoim boisku postarać się zdobyć komplet punktów.