Jak równy z równym z liderem

W sobotę udaliśmy się na mecz do Kamionek gdzie graliśmy z liderem tabeli zespołem Avii. Mimo osłabień w składzie ( kontuzjowani Piotr Budzyń i Marcin Tomaszewski a kartki wykluczyły Tomka Molkę i  Marcina Tomczaka ) chcieliśmy się zrewanżować gospodarzą za porażkę na jesień. Mimo dobrej gry gdzie momentami całkowicie dominowaliśmy na boisku przegraliśmy z liderem 2-0. Szczególnie w pierwszej połowie gdzie gospodarze nie wiele mogli zdziałać bo to my dłużej utrzymujemy się przy piłce ale nie ustrzegliśmy się błędu i gospodarze po kontrze objęli prowadzenie. W drugiej połowie gra się wyrównała ale to znowu gospodarze zdobywają bramkę. Po dośrodkowaniu i braku komunikacji między Filipem Osińskim a Hubertem Antoniewiczem pomocnik Avii dokłada głowę i przegrywamy 2-0. Mimo ambitnej walki do końca nie udaje nam się zdobyć chociaż bramki honorowej. Tak więc kolejny raz mimo dobrego meczu przegrywamy ale po walce i zaangażowaniu całego zespołu

Klasa A 2016/2017, grupa: Poznań I
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. Avia Kamionki 24 57 18 3 3 84-34 10 0 2 45-14 8 3 1 39-20
2. Czarni Czerniejewo 23 56 18 2 3 77-35 8 2 2 46-16 10 0 1 31-19
3. Polonia II Środa Wielkopolska 24 46 14 4 6 66-27 9 0 4 41-13 5 4 2 25-14
4. Stella Luboń 23 41 13 2 8 60-30 7 0 4 36-9 6 2 4 24-21
5. Kłos II Zaniemyśl 24 38 12 2 10 36-56 5 2 5 18-25 7 0 5 18-31 2 4 1 1 0 3-2
6. Phytopharm Klęka 24 38 11 5 8 51-35 5 2 5 27-15 6 3 3 24-20 2 1 0 1 1 2-3
7. Lider Swarzędz 24 36 11 3 10 82-53 5 2 4 42-23 6 1 6 40-30
8. Pogoń Książ Wielkopolski 24 30 9 3 12 37-61 5 2 5 25-34 4 1 7 12-27