Zalasewo pokonane

W dzisiejszym meczu wyjazdowym pokonaliśmy zespół Antaresa Zalasewo 1-4. Mimo iż nie najlepiej weszliśmy w mecz i to gospodarze objęli prowadzenie. Nieporozumienie w obronie wykorzystał szybki napastnik Antaresu i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Nam udało się wyrównać po szybkim kontrataku i po prostopadłym podaniu ze środka pola. Sam na sam z bramkarzem wyszedł Nikodem Gaszak który precyzyjnym strzałem po długim rogu zdobywa swoje premierowe trafienie i doprowadza do wyrównania. W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze 2-3 fajne sytuacje ale nic nie chciało wpaść. Druga połowa to już gra do jednej bramki. Już pierwsza akcja powinna nam dac prowadzenie ale strzał Piotra Galusika trafia w poprzeczkę. Grając konsekwentnie w obronie gospodarze nie potrafili nam zagrozić. Z kolei pod drugą bramką sytuacji nie brakowało. Na prowadzenie naszą drużynę wyprowadził Piotr Galusik chwilę potem zagrał do Piotra Kostysiaka który pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Czwarty gol był dziełem Marcina Tomczaka który strzałem po długim rogu pokonał bramkarza rywali. Mimo trzech bramek zdobytych w drugiej połowie mogliśmy jeszcze dołożyć co najmniej trzy. Podziękowania dla naszych kibiców jak i kibiców Meblorza Swarzędz którzy byli obecni na meczu.
Kolejny mecz gramy w środę na wyjeździe z Piastem. Do Łubowa jedziemy po 3 pkt.