Remis w Zaniemyślu

W meczu 22 kolejki A-klasy zremisowaliśmy na wyjeździe z rezerwami Kłosa 1-1. Walczyliśmy nie tylko z rywalami jak i z trójką sędziowską. Pani sędzina już nie jednokrotnie sędziowała nam mecze ale to co wyprawiała w sobotę wołało o pomstę do nieba. Zachowywała się jak by pierwszy raz sędziowała mecz. A i panowie z chorągiewkami nie wiedzieli co za bardzo robią. Zawodnik Kłosa na wysokości sędziego bocznego ewidentnie pomylił dyscypliny i grał przez moment w siatkówkę lecz boczny wszystko widząc nie podniósł chorągiewki.Tak więc praca sędziów tego dnia była na bardzo słabym poziomie wręcz krytyczna.Mimo tego udało się punkt z ciężkiego terenu przywieź mimo do przerwy przegrywamy a i gra była na słabym poziomie. Po przerwie no boisku pojawił się Marcin Tomaszewski i rozruszał naszą grę. Przeciwnicy ewidentnie nie radzili sobie z nim i uciekali się do fauli i po jednym z nich wylecieć powinien obrońca Kłosa który celowo z dużą siła wskakuje na kostkę naszego pomocnika ale i to umknęło sędzinie. Mimo dużej przewagi nadzialiśmy się na kontrę po której Kłos mógł prowadzić 2-0 ale dobrze w bramce spisywał się Marcin Lewandowski. Do wyrównania udało nam się doprowadzić w 83 min. gdzie po dośrodkowaniu Krystiana Galusika bramkę zdobył przesunięty z obrony do ataku Piotr Galusik i mecz zakończył się podziałem punktów

Klasa A 2016/2017, grupa: Poznań I
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
14. Polonia Poznań 22 14 4 2 16 26-56 1 1 9 11-27 3 1 7 15-29

W najbliższej kolejce zagramy na własnym boisku z rezerwami trzecioligowej Polonii Środa Wlkp zajmującą obecnie 3 miejsce. Hitem kolejki będzie mecz w Czerniejewie gdzie miejscowi podejmować będą Avie. Kto odniesie zwycięstwo będzie bliższy awansu do klasy okręgowej. Ważny mecz czeka zawodników Zawiszy, którzy jadą do ostatniej w tabeli Polonii Poznań.