Remis w sparingu z FC Poznań

Wczorajszy mecz kontrolny zakończył się wynikiem 2-2. Mimo iż pierwsi zdobyliśmy bramkę to do przerwy straciliśmy dwa gole po stałych fragmentach gry i gospodarze prowadzili 2-1. Nie był to najlepszy okres naszej gry i wyglądało to słabo. Zdecydowanie lepsza była drugą część spotkania w naszym wykonaniu. Chwilę po wznowieniu gry swojego drugiego gola w meczu zdobył Piotr Galusik. Przy lepszej skuteczności pod bramką rywali powinniśmy jeszcze zdobyć parę bramek bo sytuacji stworzyliśmy sobie sporo. Więcej zimnej krwi i zdecydowania i wynik był by dla nas korzystniejszy.

Skład:Hyżyk Tomczak(Antoniewicz) Prałat(Grabowski) Kr.Galusik Wesołek(Tomczyk) Osiński(Wojtkowiak) Budzyń(Maćkowiak) Molka(Budzyń)(Mikołajczak) P.Galusik⚽️⚽️ Kostysiak(Gaszak) Ka.Galusik(Bazanowski)