Pierwszy sparing

Dzisiejszym meczem sparingowym rozpoczęliśmy serię gier kontrolnych przed zbliżającą się rundą wiosenną. Dzisiejsze spotkanie rozgrywane na naturalnym boisku w Orzechowie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-2. Trener Marcin Tomaszewski miał dzisiaj do dyspozycji 21 zawodników. W pierwszej połowie padła jedna bramka dla gospodarzy. Po faulu Marcina Tomczaka goście mieli rzut wolny z boku boiska i po dośrodkowaniu w pole karne zawodnik Sparty głową umieścił piłkę w bramce. Po przerwie padły 4 bramki. Gospodarze zdobyli drugiego gola po rzucie wolnym. Piłka po strzale odbiła się od zawodnika w murze i zmyliła Sławka który nie miał szans na skuteczną obronę. Po chwili strzał nie do obrony oddaje Adam Garbarczyk i złapaliśmy kontakt. Sparta kolejnego gola zdobyła po rzucie karnym którego być nie powinno ale zdaniem sędziny Maciej Maćkowiak faulował rywala. Rozmiary porażki zmniejszył Piotr Galusik który wykorzystał rzut karny po tym jak został sfaulowany w polu karnym rywali. W końcówce mogliśmy doprowadzić do remisu ale Nikodem Gaszak zdecydował się na strzał zamiast podawać.
Mimo ciężkich warunków sparing należy uznać za udany.
Skład:
I połowa: Hyżyk-Tomczak Prałat Kr.Galusik Wojtkowiak Antoniewicz Mikołajczak Molka Tomczyk Osiński Ka.Galusik
II połowa: Dembski Gurling Prałat(Kr.Galusik)Maćkowiak Maćkowiak II Gaszak Grabowski Budzyń Wesołek(Mikołajczak Wojtkowiak) P.Galusik⚽️ Garbarczyk⚽️