Nie udany rewanż

Niestety nie udało nam się zrewanżować Stelli za porażkę z jesieni i na własnym boisku przegrywamy mimo dobrego meczu 2-1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Kamil Galusik wykorzystując sytuacje sam na sam z bramkarzem gości. Wynik powinien być zupełnie inny bo okazji do zdobycia bramek mieliśmy bardzo dużo brakowało szczęścia i skuteczności pod bramką rywali. Tak więc drugi raz mimo przewagi i nie złego meczu punktów nie zdobyliśmy i do Zaniemyśla udamy się żeby 3 pkt wróciły do Książa.

Klasa A 2016/2017, grupa: Poznań I

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
9.  Warta II Śrem 21 23 6 5 10 28-52 3 3 4 16-20 3 2 6 12-32
10.  Clescevia Kleszczewo 20 22 7 1 12 42-54 3 1 6 22-21 4 0 6 20-33 2 3 1 0 1 4-3
11.  Maratończyk Brzeźno 20 22 6 4 10 35-54 4 1 5 22-18 2 3 5 13-36 2 3 1 0 1 3-4
12.  Zawisza Dolsk 21 19 5 4 12 26-41 2 2 6 12-19 3 2 6 14-22
13.  Jurand Koziegłowy 21 17 5 2 14 34-74 2 2 7 19-38 3 0 7 15-36
14.  Polonia Poznań 21 13 4 1 16 24-54 1 1 9 11-27 3 0 7 13-27

W sobotę grały również drużyny młodzieżowe. Trampkarze mimo osłabień w składzie pokonali Jurand Koziegłowy i udanie zrewanżowali się za porażkę na wyjeździe o Orlicy mimo dwu bramkowej straty do przerwy po dobrej drugiej połowie pokonali Wartę Międzychód 5-2. Tak więc z czterech naszych drużyn trzy odniosły zwycięstwa.