Dolsk zdobyty !!!

Wczoraj w meczu derbowym z Zawiszą zdobywamy 3 pkt. Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone gdzie byliśmy zespołem lepszym przez całe spotkanie. W pierwszej połowie od początku do końca kontrolowaliśmy przebieg meczu i na przerwę schodzimy z dwoma bramkami zaliczki po dwóch strzałach z głowy. Na prowadzenie naszą drużynę wyprowadził Tomek Molka a podwyższył Filip Osiński. Gospodarze w pierwszej połowie praktycznie nam nie zagrozili a my mieliśmy jeszcze 2-3 fajne sytuacje. Idealnie zaczęliśmy drugą połówkę.Zastępujacy wczoraj w ataku kontuzjowanego Kamila Galusika Filip Osiński zdobył swojego drugiego gola w meczu. Gola którego można by pokazywać w Eurosporcie. Widząc że bramkarz gospodarzy wyszedł z bramki "Osa" zdecydował się lobować i lepiej tego zrobić nie mógł bo piłka idealnie wpadła do bramki. Zawodnicy Zawiszy zagrażali nam jedynie po stałych fragmentach i po jednym z nich zabrakło nam koncentracji gdzie stoper gospodarzy głową pokonał Sławka. Mimo iż na chwilę wdarł się chaos w nasze poczynania wygrywamy jak najbardziej zasłużenie.

Po raz kolejny wielkie brawa dla naszych kibiców którzy wraz z ekipą z Meblorza zrobili fajną atmosferę i oprawę meczu.